Prism (2.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Text
th: ข้อความ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Rows
th: แถว

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Text value
th: ค่าข้อความ
