Prism (2.1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Text
eo: Teksto

en: Other
eo: Alia

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Rows
eo: Vicoj

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
