Prism (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Other
ca: Altres

en: Rows
ca: Files

en: Languages
ca: Llengües

en: Placeholder
ca: Marcador

en: This field stores long text in the database.
ca: Aquest camp emmagatzema un text llarg a la base de dades.

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Number of rows: @rows
ca: Nombre de files: @rows
