Prius (2.1.0-rc1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
