Prius (8.x-1.0-alpha14) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Footer first column
be: Першы слупок футэра

en: Footer second column
be: Другі слупок футэра

en: Footer third column
be: Трэці слупок футэра

en: Footer fourth column
be: Чацвёрты слупок футэра

en: Highlighted
be: Выдзелены
