Prius (8.x-1.0-alpha14) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Footer first column
da: Footer første spalte

en: Footer second column
da: Footer anden spalte

en: Footer third column
da: Footer tredje spalte

en: Footer fourth column
da: Footer fjerde spalte

en: Highlighted
da: Fremhævet
