Prius (8.x-1.0-alpha14) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Footer first column
tr: Altbilgi birinci sütun

en: Footer second column
tr: Altbilgi ikinci sütun

en: Footer third column
tr: Altbilgi üçüncü sütun

en: Footer fourth column
tr: Altbilgi dördüncü sütun

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
