Prius (8.x-1.0-alpha15) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Footer first column
mg: Tsanganana voalohany ao amin'ny tongo-pejy

en: Footer second column
mg: Tsanganana faharoa ao amin'ny tongo-pejy

en: Footer third column
mg: Tsanganana fahatelo ao amin'ny tongo-pejy

en: Footer fourth column
mg: Tsanganana fahaefatra ao amin'ny tongo-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Submitted by !author_name on !date
mg: Nampidirin'i !author_name ny @datetime
