Prius (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis

en: Footer third column
lt: Poraštės trečias stulpelis

en: Footer fourth column
lt: Poraštės ketvirtas stulpelis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
