Prius (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Footer first column
pt: Rodapé da primeira coluna

en: Footer second column
pt: Rodapé da segunda coluna

en: Footer third column
pt: Rodapé terceira coluna

en: Footer fourth column
pt: Rodapé quarta coluna

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Primary menu
pt: Menu primário

en: Stark settings
pt: Definições de Stark

en: Stark breakpoints
pt: Breakpoints de Stark

en: Submitted by !author_name on !date
pt: Submetido por !author_name em !date
