Prius (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Footer first column
ru: Подвал первая колонка

en: Footer second column
ru: Подвал вторая колонка

en: Footer third column
ru: Подвал третья колонка

en: Footer fourth column
ru: Подвал четвертая колонка

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Stark settings
ru: Настройки темы Stark
