Prius (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Footer first column
ar: العمود الأول لتذييل الصفحة

en: Footer second column
ar: العمود الثاني لتذييل الصفحة

en: Footer third column
ar: العمود الثالث لتذييل الصفحة

en: Footer fourth column
ar: العمود الرابع لتذييل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
