Prius (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: wide
eo: larĝa
