Prius (8.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: wide
jv: āmbā

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Footer first column
jv: Footer kolom pertama

en: Footer second column
jv: Footer kolom keloro

en: Footer third column
jv: Footer kolom ketelu

en: Footer fourth column
jv: Footer kolom kepapat
