Prius (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل
