Prius (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Footer
nl: Voet

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Footer first column
nl: Eerste kolom voettekst

en: Footer second column
nl: Tweede kolom voettekst

en: Footer third column
nl: Derde kolom voettekst

en: Footer fourth column
nl: Vierde kolom voettekst

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: External libraries
nl: Externe bibliotheken

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Stark settings
nl: Stark-instellingen

en: Stark breakpoints
nl: Stark-breakpoints

en: Submitted by !author_name on !date
nl: Door !author_name op !date
