Private (8.x-2.0-alpha2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Private
no: Privat

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
no: Tillater brukere å merke innholdet som privat, og dermed skjule innholdet fra besøkende.

en: Access control
no: Tilgangsbegrensning

en: Privacy
no: Personvern
