Private (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Private
he: פרטי

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
he: אפשר למשתמשים לסמן תוכן כפרטי ומוסתר מאורחים.

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Privacy
he: פרטיות
