Private (8.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Private
hu: Rejtett

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
hu: Bejelölve ez a tartalom rejtett lesz, csak az arra jogosult felhasználóknak jelenik meg.

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Privacy
hu: Adatvédelem
