Private content (8.x-2.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Private
vi: Riêng tư

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
vi: Cho phép người sử dụng đánh dấu là nội dung riêng tư và ẩn nội dung với visitors.

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Privacy
vi: Riêng tư
