Private content (8.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Private
gl: Privado

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
gl: Permite aos usuarios marcar o contido como privado, e non mostrarlo aos visitantes

en: Public
gl: Público

en: Access control
gl: Control de acceso
