Private content (8.x-2.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Private
ja: プライベート

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
ja: コンテンツをprivate 設定にして誰でも見れないようにする

en: Public
ja: パブリック

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Privacy
ja: プライバシー
