Private content (8.x-2.0-rc2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Private
nl: Privé

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
nl: Sta gebruikers toe om inhoud als privé aan te merken, en dat te verbergen voor bezoekers.

en: Public
nl: Publiek

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Privacy settings
nl: Privacy-instellingen
