Private content (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Private
sk: Súkromné

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
sk: Umožňuje používateľom označiť obsah ako súkromný a skryť ho tak pred návštevníkmi.

en: Public
sk: Verejné

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Privacy
sk: Súkromie
