Private content (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Private
uk: Приватне

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
uk: Дозволити користувачам позначати матеріали як приватні і приховувати їх від відвідувачів.

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Privacy settings
uk: Налаштування приватності
