Private content (8.x-2.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Private
es: Privado

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
es: Permite a los usuarios marcar contenido como privado y ocultarlo para los visitantes.

en: Public
es: Público

en: Access control
es: Control de acceso

en: Privacy
es: Privacidad

en: Privacy settings
es: Opciones de privacidad
