Private content (8.x-2.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Private
mn: Хувийн

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
mn: Хэрэглэгч агуулгыг хувийн гэж тэмдэглэснээр вэбээр зочилсон хүмүүсээс агуулгыг нууна.

en: Public
mn: Нийтийн

en: Access control
mn: Хандах удирдлага
