Private files download permission (3.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Yes
be: Так

en: Settings
be: Налады

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Save settings
be: Захаваць налады
