Private files download permission (3.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Yes
hy: Այո

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Path
hy: Ուղի

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
