Private files download permission (3.0.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Yes
fa: بله

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Id
fa: هویت

en: Role
fa: نقش

en: Users
fa: کاربران

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات
