Private files download permission (3.0.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Yes
bg: Да

en: Settings
bg: Настройки

en: Path
bg: Път

en: User
bg: Потребител

en: Roles
bg: Роли

en: Id
bg: Номер

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Save settings
bg: Запази настройките
