Private files download permission (3.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Path
ca: Camí

en: User
ca: Usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Save settings
ca: Desa la configuració
