Private files download permission (3.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Yes
el: Ναι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Path
el: Διαδρομή

en: User
el: Χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Directory path
el: Διαδρομή καταλόγου
