Private files download permission (3.0.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Access control
it: Controllo accessi

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Path
it: Percorso

en: User
it: Utente

en: Roles
it: Ruoli

en: Role
it: Ruolo

en: Users
it: Utenti

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Directory path
it: Percorso cartella

en: Administer Private files download permission
it: Amministra Private files download permission

en: Access module configuration.
it: Accedi alla configurazione del modulo.

en: You cannot use trailing slashes.
it: Non puoi usare barre finali.
