Private files download permission (3.0.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Access control
sv: Behörighet

en: Yes
sv: Ja

en: Settings
sv: Inställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: User
sv: Användare

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: Users
sv: Användare

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Directory path
sv: Sökväg till katalog
