Private files download permission (3.0.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Yes
af: Ja

en: Settings
af: Verstellings

en: Path
af: Pad

en: User
af: Gebruiker

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Save settings
af: Stoor verstellings
