Private files download permission (3.0.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Access control
ast: Control d'accesu

en: Yes
ast: Sí

en: Settings
ast: Preferencies

en: Path
ast: Camín

en: User
ast: Usuariu

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
