Private files download permission (3.0.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Yes
cy: Ie

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Path
cy: Llwybr

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
