Private files download permission (3.0.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Yes
et: Jah

en: Settings
et: Seaded

en: Path
et: Tee

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Id
et: ID

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Directory path
et: Sihtkataloog
