Private files download permission (3.0.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Access control
ml: പ്രവേശന നിയന്ത്രണം

en: Yes
ml: അതെ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Path
ml: വഴി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
