Private files download permission (3.0.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Access control
ne: पहुँच नियन्त्रण

en: Yes
ne: हो

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
