Private files download permission (3.0.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
