Private files download permission (3.0.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
