Private files download permission (3.0.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Save settings
th: บันทึกค่า
