Private files download permission (3.0.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Yes
tr: Evet

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Path
tr: Yol

en: User
tr: Kullanıcı

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet
