Private files download permission (3.0.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Yes
uk: Так

en: Settings
uk: Налаштування

en: Path
uk: Шлях

en: User
uk: Користувач

en: Roles
uk: Ролі

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Directory path
uk: Шлях до каталогу
