Private files download permission (3.0.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Yes
az: Bəli

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın
