Private files download permission (3.0.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Yes
he: כן

en: Settings
he: הגדרות

en: Path
he: מיקום

en: User
he: משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Save settings
he: שמירת הגדרות
