Private files download permission (3.0.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Yes
ka: დიახ

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
