Private files download permission (3.0.4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Yes
lt: Taip

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: User
lt: Narys

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Directory path
lt: Katalogo kelias
